Sidang Pengarang Akhbar Harian Metro

Tuan Mohd Asri Tuan Hussein

Penulis Khas Kanan
Samb: 4779
E-mel: asri_hussein@hmetro.com.my


Husain Jahit

Pengarang Bersekutu (Rencana)
Samb: 4791
E-mel: husain@hmetro.com.my


Mohd Safar Ahmad

Pengarang Kanan Berita Hujung Minggu
Samb: 4918
E-mel: safar@hmetro.com.my


Ahmad Shahrul Nizam Muhammad

Pengarang Kanan Berita Wilayah
Samb: 7247
E-mel: ahmadshahrulnizam@hmetro.com.my


Mohd Jamilul Anbia Md Denin

Pengarang Jenayah
Samb: 4773
E-mel: anbia@hmetro.com.my


Ahmad Riadz Mohd Radzi

Pengarang Hiburan
Samb: 4725
E-mel: riadz@hmetro.com.my


Khairil Shahriman Maarup

Editor Grafik HM
Samb: 4777
E-mel: shahriman@hmetro.com.my


Nasharuddin Muhammad

Pengarang Ekonomi/Teknologi Maklumat
Samb: 4918
E-mel: nash@hmetro.com.my


Hartati Hassan Basri

Pengarang Selebriti
Samb: 4783
E-mel: hartati@hmetro.com.my


Team myMetro (Online)

Munir An'am Zuljadan

Pengarang Digital
Samb: 4779
E-mel: munir@hmetro.com.my

Asmizan Mohd Samiran (Pengarang Online)
Muhammad Izawan Baharin (Pengarang Online)
Aimie Pardas (Pengarang Media Sosial)
Rozimi Hashim (Pengarang Online)
Esme Johari Wahab (Wartawan New Media)
Nurul Huda Kosnon (Wartawan New Media)
Mazizul Dani (Wartawan New Media)
Ridhatul Rizki (Wartawan New Media)
Nabihah Kamal (Wartawan New Media)
Asrizal Aris (Wartawan New Media)
Shakil Md Nor (Web & Grafik)
Mohd Muazzamil Mohamed Bajuri (Web & Grafik)
Hafizah Hashim (Web Content)
Fairus Anuar (Penerbit/Penyunting Video)
Fuad Zamir Mohamad Amirollah (Penyunting Video)
Shahrul Redzuan Zulkifli (Video)
Mior Azlan Mior Kamarulbaid (Video)
Raja Shah Amimarzuan (Grafik)
Melissa binti Baharudin (Grafik)
Hanafiah Nordin (Grafik)

Othman Mamat

Pengarang Eksekutif (Pengeluaran/BPI)
Samb: 4925
E-mel: othman@hmetro.com.my


Noorsham Md Saleh

Pengarang Bersekutu (Berita dan Integrasi Media)
Samb: 4777
E-mel: noorsham@hmetro.com.my


Manan Samad

Pengarang Kanan Berita
Samb: 4764
E-mel: manan_samad@hmetro.com.my


Yusri Abdul Malek

Pengarang Kanan Berita (Unit Khas)
Samb: 4777
E-mel: yusri_malek@hmetro.com.my


Ahmad Shukri Sulaiman

Ketua Penyunting HM
Samb: 4789 / 4911
E-mel: ashukri@hmetro.com.my


Mohd Radzi Wahab

Pengarang Sukan
Samb: 4749
E-mel: mradziw@hmetro.com.my


Adam Salleh

Pengarang Rencana Edisi Hujung Minggu
Samb: 4414
E-mel: adam@hmetro.com.my


Nor Laila Hamima Jamaluddin

Pengarang Wanita
Samb: 4745
E-mel: laila@hmetro.com.my